0
Your Cart
D
H
M
S
Savaitės video tik 29€!

Eugenijus Laurinaitis

Kaip gyventi neperdegus?

Original price was: 49.00€.Current price is: 29.00€.

-Decrease product quantity. +Increase product quantity.

Masterclass aprašymas

Sužinosite apie perdegimo ir ūmaus streso skirtumus ir pagrindinius perdegimo komponentus: emocinį išsekimą, nuasmeninimą ir sumažėjusius asmeninius pasiekimus. Tai ypač naudinga tiems, kurie dirba daug sąveikaujančių profesijų.
Dalyje pabrėžiama, kaip prieštaringi norai pasireiškia kasdienėse situacijose, pavyzdžiui, santykiuose ar asmeniniuose pasirinkimuose. Lektorius pabrėžia neurologinį šių konfliktų pagrindą, aiškindamas, kaip milijardai neuronų smegenyse apdoroja informaciją ir priima sprendimus, kartais sukeliančius automatines reakcijas ar psichologinės gynybos mechanizmus. Dalyje pabrėžiamas universalus visų kultūrų ir individų konfliktų pobūdis, turintis įtakos psichinei sveikatai ir asmeniniam augimui. Vaizdo įrašas baigiamas įžvalgomis apie psichoterapinius metodus, kuriais siekiama išspręsti šiuos konfliktus, siekiant asmeninės laisvės ir emocinės gerovės.
Dalyje aptariami iššūkiai ir spaudimas, su kuriais susiduria įvairių sričių profesionalai Lietuvoje, ypač daug dėmesio skiriant medicinos ir teisės sektoriams. Jame akcentuojami anekdotai ir pastebėjimai apie organizacijos kultūrą, darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą bei rūpinimosi savimi ir savęs suvokimo svarbą valdant stresą ir išvengiant perdegimo. Eugenijus Laurinaitis pabrėžia būtinybę asmenims teikti pirmenybę savo gerovei ir rasti balansą tarp ambicijų ir asmeninės sveikatos savo karjeroje.
Profesorius aptaria įvairius emocijų ir jų valdymo aspektus, pabrėždamas skirtumą tarp pasyvių ir aktyvių reakcijų. Lektorius pasakoja, kaip emocijos yra nesąmoningos reakcijos į aplinkos pokyčius, trunkančios apie 0,2 sekundės, ir pabrėžia, kaip svarbu prisitaikyti prie šių pokyčių teigiamai ar neigiamai. Diskusijoje taip pat aptariamos tokios technikos kaip meditacija ir jų įtaka smegenų sinchronizacijai, siūlant dėmesingumą kaip būdą efektyviai valdyti emocijas.
Lektorius: Eugenijus Laurinaitis
Trukmė: 4 video dalys, 2 valandos 17 minučių
Temos: Psichologija, Saviugda

Šiame susitikime lektorius E. Laurinaitis kalbės apie perdegimo sindromą – vis dažniau patiriamą, labai sunkiai išgyvenamą ir nelengvai gydomą būseną, atsirandančią dėl stipraus noro dirbti gerai, siekti tobulų rezultatų.

Prieiga šio Masterclass 6 mėn.

Original price was: 49.00€.Current price is: 29.00€.

-Decrease product quantity. +Increase product quantity.

Prieiga prie visų video neribotai

350€

175€

Neapsisprendžiate?

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškiui ir gaukite vieną dalį šio Masterclass dovanų!

    Dažniausiai užduodami klausimai

    2 valandų koncentruota medžiaga, realūs praktiniai pavyzdžiai. Psichologija, pedagogika, sveika gyvensena, finansų ir laiko valdymas – daugybė aktualių temų, ilgametę patirtį turintys lektoriai, diskusija, kurios metu rasite atsakymus į aktualius Jums klausimus. Pritaikyta žmonėms, vertinantiems savo laiką ir norintiems tobulėti efektyviai.

    Įsigijus šį, ar bet kurį kitą, Masterclass galėsite prisijungti prie mūsų videotekos ir turėsite prieigą prie Masterclass 6 mėn. 

    Telefone, kompiuteryje ar planšetėje su interneto prieiga.