Eva Tombak

Žurnalistė, rašytoja
jogos mokytoja

MasterClass

Eva Tombak

Žurnalistė, rašytoja
jogos mokytoja

MasterClass

Eva-Tombak_Alma-Master_720x440

Eva Tombak

Žurnalistė, rašytoja
jogos mokytoja

MasterClass

Apie Lektorių

Eva Tombak stebina drąsa ir atvirumu, provokuoja ir įkvepia pokyčiams. Patyrusi įvairių išgyvenimų – bankrotą, emigraciją, ji atrado jogą ir „sulipdė” save iš naujo. Tapo rašytoja, jogos ir terapinio rašymo mokytoja.

Būdama 53-jų ji prarado viską, ką uždirbo per savo 20 metų leidybos (žurnalai: „Ieva“, „Cosmopolitan“, „Harper‘s Bazaar“) patirtį ir mainais gavo jogą, tapo jogos ir rašymo mokytoja. Per pastaruosius dešimt metų parašė ir išleido 8 knygas: „Kas liko už kadro“, „Laisvė basomis“, „Laimės piliulės“, „Minčių žvėrynas 1“, „Minčių žvėrynas 2“, „Atia, suskiai“, „Atia, kaukės“, „Ar čia kas nors yra?“

Labiau už viską aš vertinu laisvę. Vengiu socialinių standartų, stiliaus rėmų, neprisirišu prie ritualų. Vesdama jogos praktikas, derinu Yin ir Yang jogą, Saulės, Mėnulio ir Ugnies praktikas, terapinius užsiėmimus nugarai, pečiams, klubams, sąnariams.
Jogoje ir gyvenime aš vadovaujuosi tomis pačiomis taisyklėmis:

– Aklai netikėk tradicijomis ir nuostatomis.
– Netikėk gandais ir daugumos nuomone.
– Netikėk autoritetais, jokiais pranašais.
– Domėkis kitų patirtimis, bet nesitapatink su jomis. Tavo patirtis gali būti kitokia.
– Ieškok balanso tarp tvarkos ir chaoso.
– Nepriešink širdies ir proto, gyvenk vadovaudamasis sveiku protu ir atjauta, rūpinkis kitų ir savo gerove.

Dabar Eva Tombak prisijungia prie Alma Master lyderių, ji nori padėti ieškantiems ramybės ir harmonijos savyje, įkvėpti ieškoti atsakymų per jogą bei rašymą – juos vadina unikaliais, bet kartu paprastais būdais, ieškantiems kantrybės, užsispyrimo ir praktikos.
Eva Tombak sako: ,,Praktikuok ir viskas pavyks, viskas pasikeis. Žinios nėra vertybė, kol jų nepanaudojai praktikoje. Praktikos tikslas nėra tobulas atlikimas. Tikslas – teisingas suvokimas.“

Kas yra MasterClass?

Rengiame Lietuvos lyderių MASTERCLASS seminarus.

2 valandų koncentruota medžiaga, realūs praktiniai pavyzdžiai, aktyvi diskusija Jums patogiu metu, nuo 18 valandos.

Psichologija, pedagogika, sveika gyvensena, finansų ir laiko valdymas – daugybė aktualių temų, ilgametę patirtį turintys lektoriai, diskusija, kurios metu rasite atsakymus į ilgai kamavusius klausimus.

Pritaikyta žmonėms, vertinantiems savo laiką ir norintiems tobulėti efektyviai,

Formatas: 2 valandos koncentruotos medžiagos aktualia tema.

Kada? Vakarais, nuo 18 val., darbo dienomis.

Kaip veikia Išankstinė registracija?

Išsirinkite Jus dominančią temą ir registruokitės iš anksto.

Išankstinė registracija nemokama.

Visiems užsiregistravusiems bus informuota apie bilietų pardavimo pradžią.

Su išankstine registracija bus taikomos išskirtinės nuolaidos.

MasterClass bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų.

Eva Tombak

Išsirinkite MasterClass temą

Spauskite Jus dominančią temą ir užpildykite išankstinės registracijos formą

Užrašinė ir rašiklis – tai psichoterapija, kuri nieko nekainuoja ir yra neįkainojama. Ji padeda susivokti, priimti esamą/buvusią situaciją, moko atsitraukti ir pamatyti, išanalizuoti problemas, traumines patirtis, skausmingus išgyvenimus.

Tai asmeninė terapija, kurios neriboja, netrikdo nei amžius, nei pareigos, nei patirtys.

Kas tie demonai? Tai trukdžiai, kurie mus blokuoja, energijos vampyrai – blogi įpročiai, neigiamos emocijos, perfekcionizmas, fanatiškumas.

Demonai – tai baimės, prisirišimai, kabinimasis į iliuzijas, fizinis ar emocinis skausmas, neįsisąmoninti troškimai, kuriais esame apsėsti, nes nesuprantame, kad kai kurie mūsų norai – visai ne tai, ko iš tiesų mums reikia.

Kvėpavimas, kaip ir virškinimas, mirksėjimas ar širdies plakimas, atrodo – savaime suprantamas, nuo mūsų laisvos valios nepriklausomas. Mes kvėpuojame negalvodami, kvėpavimo procesą reguliuoja smegenų pasąmonės dalis. Ir visgi, skirtingai nuo virškinimo, širdies ritmo ar mirksėjimo, kvėpavimo procesą galima kontroliuoti. Ne tik galima, bet ir reikia.