fbpx

Bendradarbiavimą pradeda ,,Workland” ir ,,Alma Master” – siūlys naują asmeninio tobulėjimo koncepciją

Lyderių online ir realius mokymus organizuojančios ,,Alma Master” ir bendradarbystės erdvių ,,Workland” atstovų teigimu, pagrindinis partnerystės tikslas yra pasiūlyti klientams naują ir efektyvų tobulėjimo modelį - vienu metu įgauti žinių ir užmegzti naudingų verslo ryšių.

,,Tiek versle, tiek švietimo sistemoje mokymosi bei tobulėjimo procesai skaitmenizuojami. Tai ne ateitis, o dabartis. Matome augantį vartotojų poreikį įgauti naujų žinių greitai online formatu. Žmonės nebeturi laiko ieškoti informacijos internete ar visą dieną skaityti literatūros. Jie nori gauti greitą ir gerą rezultatą. Mūsų tikslas visuomenei pateikti koncentruotą medžiagą, kuria pasidalina Lietuvos ir kitų šalių lyderiai, savo sričių profesionalai įvairiomis temomis – nuo verslo iki sporto, edukacijos ir psichologijos”, – komentavo ,,Alma Master” bendraįkūrėja, komunikacijos vadovė Dovilė Joneliūnienė.

Pašnekovės teigimu, žingeidiems ir naujų žinių nuolat ieškantiems žmonėms norėjosi pasiūlyti papildomą pridėtinę vertę, dėl šios priežasties bendradarbiavimas su ,,Workland” yra nauja, motyvuojanti koncepcija, kurios metu bus galimybė ne tik patobulinti įgūdžius, įgauti naudingos informacijos ir gauti reikiamus atsakymus iš lyderių, bet ir po mokymų užmegzti verslo ryšius, kontaktus ,,Workland” vyksiančiuose Networking užsiėmimuose.

,,Karantinas parodė, kad daugelį edukacinių žinių galima gauti nuotoliniu būdu, klausant pranešimų ir tai yra puikus laiko taupymo pavyzdys. Tačiau mes galvojome, kaip galima būtų sujungti efektyvų laiko panaudojimą su asmeniniu augimu ir naudingų ryšių kūrimu. Socialinis ryšys, bendravimas yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis. Ieškojome konferencijų organizatoriaus partnerio, kuris valdytų kokybišką turinį, turėtų pačius žymiausius Lietuvos (ir ne tik) pranešėjus. Dėl šių priežasčių prasidedanti partnerystė su mane tikrai džiugina, žavi didelės šios organizacijos ambicijos, tarptautiniai pranešėjai: Maral Kalajian ir Arild Tveiten bei jau sukauptas rimtų pranešėjų kapitalas. Džiaugiamės neseniai įvykusiais pirmaisiais Austėjos Landsbergienės mokymais”, -sakė ,,Workland” valdomų centrų vadovė Lietuvoje – Laura Panovienė.

Panovienė atkreipė dėmesį, kad kuriant bendradarbystės erdves jai visuomet rūpėjo, kaip teikiamos paslaugos padėtų žmonėms sutaupyti brangų laiką, o partnerystės pagrindinis tikslas ir suteiks galimybę tai įgyvendinti suderinant du itin svarbius šiuolaikiškam žmogui dalykus – kokybišką turinį ir verslo ryšius.