fbpx

2021 vasara: mokymai verslui ir asmeniniam efektyvumui, kuriuose verta dalyvauti

Tie, kurie nuolat siekia asmeninio tobulėjimo, tai daro nepriklausomai nuo sezono. Į kokius mokymus versta užsiregistruoti šią vasarą, jei norime stiprinti verslo, lyderystės bei asmeninio efektyvumo įgūdžius?

  1. Profesoriaus E. Laurinaičio Master Class

Emocijų atpažinimo, streso valdymo būdų, perdegimo sindromo tematika – aktuali ir pritaikoma kiekvieno iš mūsų gyvenime: tiek asmeniniame, tiek profesiniame. Online ir realios diskusijos metu ,,pasikrausite” ne tik vidinio entuziazmo, bet ir išgirsite, kaip įgauti stiprybės, geriau pažinti save ir susitvarkyti su savo emocijomis. Mokymai aktualūs kiekvienam iš mūsų ir įmonių kolektyvams.

Registruotis galite: https://almamaster.lt/eugenijus-laurinaitis/

 

  1. LinkedIn eksperto Šarūno Sakalausko Master Class

Kaip sukurti ,,LinkedIn” bendruomenę, kuri domėtųsi ir sektų mūsų turinį? Kaip tapti matomu? Turėdamas vieną stipriausių organinių algoritmų, ,,LinkedIn” leidžia efektyviai pasiekti tiek mūsų asmeninius kontaktus, tiek mūsų kompanijų sekėjus per turinio kūrimą, online renginių organizavimą bei naujausius reklamos formatus. Jei Jums aktualu, kokiais būdais burti kokybišką asmeninių kontaktų ratą, kaip asmeninius kontaktus konvertuoti į organizacijos ar prekinio ženklo sekėjus ir kaip pasiekti tikslines auditorijas – šie mokymai kaip tik Jums.

Registruotis galite: https://almamaster.lt/sarunas-sakalauskas/

 

  1. Karjeros konsultantės, koučingo specialistės Jūratės Jurginytės Master Class

Kaip neperdegti veikloje siekiant būti geriausiu? Kokios yra 5 meilės kalbos versle, ir kitos temos, kurios motyvuos įveikti save, kai atrodo, kad siekti tikslų tiesiog nebėra jėgų. Kaip subalansuoti save kasdienybėje ir darbe, versle, efektyviau siekti rezultatų, bet be streso? Jūratė prisijungia prie Alma Master lyderių tam, kad pasidalintų sukaupta patirtimi dirbant su verslo atstovais, organizacijomis.

Jau liepą. Netrukus kviesime registruotis.

 

  1. Investuotojo, verslininko Ilja Laurso Master Class

Praktiniai pavyzdžiai ir daug metų kaupta patirtis asmeniniame versle bei dirbant su startuoliais, gali tapti jūsų vasaros motyvacijos gidu. Nuo finansų valdymo ir investavimo patarimų iki viešojo kalbėjimo įgūdžių ir lyderystės įrankių – žinios, kurios bus naudingos ne tik pradedantiems, bet ir įgudusiems verslininkams, kūrėjams, įvairių sričių specialistams, įmonių komandoms.

Jau rugpjūtį. Netrukus kviesime registruotis.

 

Sekite naujienas, tobulėkite BE RIBŲ su Alma Master lyderiais