Tinklaraštis

Inga Minelgaitė - 70 procentų sėkmės gali būti lyderystė

Inga Minelgaitė: „70 proc. sėkmės gali lemti lyderystė“

Neapibrėžtumo ir pokyčių laikas. Lyderystė įgauna naujus atspalvius ir galią. Geriausi lyderiai savo komandas link rezultato dabar veda per įtaką, o ne savo padėties galią. Praeities hierarchinės, vadovavimo ir kontrolės struktūros nyksta. Kaip lyderio apibrėžimas transformavosi ir kokie būdai gali padėti tapti komandą sutelkiančiu lyderiu?

Skaityti daugiau »

Streso poveikis sveikatai ir kaip jį suvaldyti?

Prieš pandemiją stresą iškraudavome intensyviuose fiziniuose užsiėmimuose, kelionėse, apsipirkimų metu, atsipalaiduodavome grožio salonuose, draugų kompanijoje, lankydami artimuosius. Kaip vidinę įtampą malšinti dirbant namuose, kai turime prisitaikyti prie ribojimų? Koks streso poveikis sveikatai ir kokie 5 paprasti patarimai gali padėti jį suvaldyti?

Skaityti daugiau »

Lyderystė – mįslė, kurią vieni vadina menu, kiti – įgimtu talentu. O kaip yra iš tiesų?

Kokias asmenines ir profesines kompetencijas turinčius žmones šiandien galime vadinti lyderiais? Tuos, kurie vykdo pokyčius, yra socialiai aktyvūs, savo stipriomis moralinėmis vertybėmis daro didelę įtaką aplinkinių veiksmams? Tikriausiai kiekvienas iš mūsų turime savitą lyderystės teoriją, apibrėžimą ir kiekvienas iš jų yra savaip teisingas – lyderiu gali tapti kiekvienas iš mūsų.

Skaityti daugiau »