Remigijus Savickas

Verslo ir asmeninio augimo mentorius,
verslo angelas, knygų autorius

MasterClass

Remigijus Savickas

Verslo ir asmeninio augimo mentorius,
verslo angelas, knygų autorius

MasterClass

Remigijus Savickas

Remigijus Savickas

Verslo ir asmeninio augimo mentorius,
verslo angelas, knygų autorius

MasterClass

Apie Lektorių

Remigijus Savickas – tyrinėtojas: žmogaus vidinio pasaulio, veiksmingiausių praktikų ir erdvių bei verslo pasaulio. Tarptautinių konferencijų pranešėjas, vienas geriausių Lietuvoje ekspertų asmeninio augimo, vadovų komandų emocinio ryšio įgalinimo, pardavimų srityse. autentiskalyderyste.lt ilgalaikių programų mentorius.

Akredituotas Italijos asociacijos autentiškumo revizijos „Holistic counceling“ terapeutas, mentorius, verslo angelas. Transformacinių programų „Autentiška Lyderystė“ mentorius bei knygos „Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje“ autorius.

R. Savickas kviečia keliauti kartu po savo vidinį pasaulį. Mažas pokytis viduje gali lemti reikšmingus pokyčius išorėje. „Kiekvienam būna dienų, kai norisi, kad kažkas supurtytų ir nurodytų, kur pažvelgti, kad galėtume atrasti atsakymus į nuolat sau užduodamus klausimus, susijusius su pilnatvės jausmu, noru susigrąžinti gyvybingumą, kūrybiškumo išlaisvinimu. Naudojant „holistic counseling“ metodiką ir autentiškumo žemėlapį įmanoma atrasti barjerus, kurie padeda rasti atsakymą, kas trukdo siekti tikslų“, – sako R. Savickas

Kas yra MasterClass?

Rengiame Lietuvos lyderių MASTERCLASS seminarus.

2 valandų koncentruota medžiaga, realūs praktiniai pavyzdžiai, aktyvi diskusija Jums patogiu metu, nuo 18 valandos.

Psichologija, pedagogika, sveika gyvensena, finansų ir laiko valdymas – daugybė aktualių temų, ilgametę patirtį turintys lektoriai, diskusija, kurios metu rasite atsakymus į ilgai kamavusius klausimus.

Pritaikyta žmonėms, vertinantiems savo laiką ir norintiems tobulėti efektyviai,

Formatas: 2 valandos koncentruotos medžiagos aktualia tema.

Kada? Vakarais, nuo 18 val., darbo dienomis.

Kaip veikia Išankstinė registracija?

Išsirinkite Jus dominančią temą ir registruokitės iš anksto.

Išankstinė registracija nemokama.

Visiems užsiregistravusiems bus informuota apie bilietų pardavimo pradžią.

Su išankstine registracija bus taikomos išskirtinės nuolaidos.

MasterClass bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų.

Remigijus Savickas

Išsirinkite MasterClass temą

Spauskite Jus dominančią temą ir užpildykite išankstinės registracijos formą

5 pagrindiniai akcentai ir sprendimai, kurie per metus gali padaryti didžiulį pokytį. 1 sugebėjimas, kuris sukurs neadekvatų konkurencinį pranašumą. Mąstymo perspektyvos pokytis savo veikloje siekiant įgyvendinti 10X strategiją.

Kūrybiškumo kompetencija aktuali ne tik šiandien, jos nepakeis ir naujausios technologijos. MasterClass metu R. Savickas kvies pasisemti naujų idėjų. Taip pat: 4 kompetencijos kūrybiškumui lavinti.

Ką tu realiai „spinduliuoji“ savo komandai? Kaip kolegos jaučiasi šalia tavęs? Jei norisi nuoširdaus ir atviro atsakymo, tuomet verta sudalyvauti. Jis gali šokiruoti!

Emocinis intelektas yra vienas iš pirmų žingsnių, kurį turi žengti, jei nori geriau save pažinti, tačiau nesuteikia ilgalaikio atsparumo striprinimo programos. Būtina turėti keletą atsparumo taškų, kuriems susvyravus, būtų galima atsiremti į kitus.