Lina Jakučionienė

Europos komunikacijos direktorių asociacijos
ambasadorė Lietuvai, VU lektorė

MasterClass

Lina Jakučionienė

Europos komunikacijos direktorių asociacijos
ambasadorė Lietuvai, VU lektorė

MasterClass

Lina-Jakucioniene_Alma-Master_720x440

Lina Jakučionienė

Europos komunikacijos direktorių asociacijos
ambasadorė Lietuvai, VU lektorė

MasterClass

Apie Lektorių

Lina Jakučionienė turi daugiau nei 20 metų profesinę patirtį komunikacijos srityje tiek verslo, tiek valstybiniame sektoriuose.
Paskutinius 10 metų ji ėjo ERGO Korporatyvinės komunikacijos direktorės Baltijos šalyse pareigas, vadovavo tarptautinei komunikacijos komandai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Prieš tai buvo Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vadovė. Stažuodamasi Vokietijos Bundestage ir Europos Parlamente, sėmėsi politinės komunikacijos patirties.
Lina yra ilgametė pasaulio, Europos ir Lietuvos PR, marketingo, Verslo ir inovacijų, Verslo vadovų konkursų Jury narė.
„Globee Awards“ (JAV, Kalifornija) pripažinta kaip pasaulio verslo ir inovacijų ekspertė, Lina buvo išrinkta Jury nare pasauliniuose konkursuose „Golden Bridge Awards“ ir „CEO World Awards“.
Lina taip pat yra geriausių pasaulio reklamų Grand Jury narė (JAV, Niujorkas), „Digital Communication Awards“ Jury narė (Vokietija, Berlynas), taip pat kitų tarptautinių ir nacionalinių projektų konkursų: „PR Impact Awards“, „PR Lapės“ Vertinimo komisijos narė.
Lina jau daugelį metų yra Europos komunikacijos direktorių asociacijos (Belgija, Briuselis) ambasadorė Lietuvai, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto lektorė, Vilniaus universiteto Tarptautinės komunikacijos magistro studijų programos komiteto narė. 2017-2018 m. užėmė Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos pirmininkės pareigas.
Lina nuosekliai domisi pasaulio ir Europos komunikacijos bei strateginės vadybos tendencijomis, savo įžvalgomis dalijasi tarptautinėse ir Lietuvos konferencijose, dalyvauja tarptautiniuose moksliniuose ir praktiniuose tyrimuose.
Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doktorantė (PhD) tyrinėja komunikacijos rinkos problematiką, kintančius reikalavimus komunikacijos profesionalui bei komunikacijos kuriamą vertę šiandieninės aplinkos kontekste.

Kas yra MasterClass?

Rengiame Lietuvos lyderių MASTERCLASS seminarus.

2 valandų koncentruota medžiaga, realūs praktiniai pavyzdžiai, aktyvi diskusija Jums patogiu metu, nuo 18 valandos.

Psichologija, pedagogika, sveika gyvensena, finansų ir laiko valdymas – daugybė aktualių temų, ilgametę patirtį turintys lektoriai, diskusija, kurios metu rasite atsakymus į ilgai kamavusius klausimus.

Pritaikyta žmonėms, vertinantiems savo laiką ir norintiems tobulėti efektyviai,

Formatas: 2 valandos koncentruotos medžiagos aktualia tema.

Kada? Vakarais, nuo 18 val., darbo dienomis.

Kaip veikia Išankstinė registracija?

Išsirinkite Jus dominančią temą ir registruokitės iš anksto.

Išankstinė registracija nemokama.

Visiems užsiregistravusiems bus informuota apie bilietų pardavimo pradžią.

Su išankstine registracija bus taikomos išskirtinės nuolaidos.

MasterClass bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų.

Lina Jakučionienė

Išsirinkite MasterClass temą

Spauskite Jus dominančią temą ir užpildykite išankstinės registracijos formą

Įgūdžiai, kurie padės komunikacijos profesionalams susieti verslo ir komunikacijos strategijas, kuri finansinę vertę ir ją pagrįsti.

Sužinok apie stipriausius pasaulio ir Europos verslo komunikacijos pavyzdžius: kaip komunikacija prisideda prie verslo sėkmės ir kaip tai pritaikyti praktiškai?

Komunikacija – galingas įrankis, kokios svarbios taisyklės padės pasiekti efektyviausią ir verslui naudingiausią rezultatą.