MasterClass

Seminarai

Kas yra MasterClass?

2 valandų koncentruota medžiaga, realūs praktiniai pavyzdžiai.

 

Psichologija, pedagogika, sveika gyvensena, finansų ir laiko valdymas – daugybė aktualių temų, ilgametę patirtį turintys lektoriai, diskusija, kurios metu rasite atsakymus į aktualius Jums klausimus.

 

Pritaikyta žmonėms, vertinantiems savo laiką ir norintiems tobulėti efektyviai.

Kokia nauda iš Masterclass seminarų?

  • Iki 40 dalyvių auditorija, aktyvi diskusija su lektoriumi, jauki aplinka

  • Vertindami Jūsų laiką, mokymus organizuojame vakarais, nuo 18 val.

  • Įmonėms išrašome sąskaitas, jei pageidaujate, lektoriai pasirašo sertifikatus, patvirtindami Jūsų įgytas žinias

Kaip išrenkama tema ir kaip patekti į masterclass seminarą?

  • Prieš MasterClass mokymus visuomet įvertiname, kuri tema Jums aktualiausia. Tad renkatės Jūs! Organizuojame tos temos mokymus, kuri surenka daugiausiai registracijų. 

  • Artimiausi renginiai  – spauskite čia

  • Iš anksto užsiregistravusiems taikoma 50% nuolaida į organizuojamus MasterClass seminarus

  • Sekite mūsų naujienas „Facebook“, „Linkedin“, prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujausius MasterClass bei pasiūlymus, skirtus Jums

susisiekime!

Neradote atsakymo, turite pasiūlymų?
Parašykite mums el.laišką į info@almamaster.com ir mes jums atsakysime per 1 d.d. arba parašykite mums žinutę socialiniame tinkle „Facebook“

Tavo įkvėpimui, motyvacijai ir progresui: žinios aktualiausiomis temomis, 

Lietuvos lyderių praktinė patirtis

Kiekvieną mėnesį videoteka papildoma NAUJU VIDEO!

Kodėl būtinas asmeninis tobulėjimas?

Asmeninis tobulėjimas – tai visą gyvenimą trunkantis procesas. Tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip ir kokius įgūdžius išlavinsime geriausiai, ar realizuosime visą savo potencialą. Gebėjimas savarankiškai mokytis parodo ne tik mūsų savybę savarankiškai ir motyvuotai siekti tikslų, bet ir tapti konkurencingais profesinėje srityje, lyderiauti, gebėti savo laiką išnaudoti efektyviai ir skirti jį asmeniniam tobulėjimui. 

Per pastaruosius penkiasdešimt metų įdiegtos technologinės naujovės pakeitė mūsų požiūrį į mokymąsi. Kad žengtume kartu su besikeičiančiu pasauliu, inovacijomis, kad per keletą valandų įgautume susistemintų žinių bagažą, kad bet kur ir bet kada galėtume klausyti ir semtis patirties iš lyderių, sukūrėme Alma Master – platformą, kurioje galite rasti įvairių Lietuvos sričių profesionalų video mokymus įvairiomis temomis – nuo psichologijos iki verslo vystymo, finansų ir laiko valdymo iki pedagogikos ir sveikos gyvensenos.  

Sakote, kad asmeninis tobulėjimas šiandien prabanga ir tam rasti laiko sudėtinga? Video formato mokymai įrodo – tobulėti galime tiesiog klausydami video sportuojant, einant pasivaikščioti, važiuojant automobiliu į verslo susitikimą ar kelionę, gaminant pietus, tvarkant namus – viskas paprasčiau nei paprasta.