Andrius Pauliukevičius

kultūristas, treneris,
rašytojas

MasterClass

Andrius Pauliukevičius

kultūristas, treneris,
rašytojas

MasterClass

Andrius Pauliukevičius

Andrius Pauliukevičius

kultūristas, treneris,
rašytojas

MasterClass

Apie Lektorių

Kultūristas, treneris, rašytojas. 2 kartus Europos kultūrizmo čempionas, penkių knygų: ,,Tobulas kūnas”, ,,Pasiek savo tikslą”, ,,Tobulas kūnas per 100 dienų”, ,,Mano Afrika”, ,,Tobulesnis kūnas” ir ,,Tobulas maistas sportuojantiems”, iš kurių pirma ir trečia jau tapo bestseleriais, autorius.

Kas yra MasterClass?

Rengiame Lietuvos lyderių MASTERCLASS seminarus.

2 valandų koncentruota medžiaga, realūs praktiniai pavyzdžiai, aktyvi diskusija Jums patogiu metu, nuo 18 valandos.

Psichologija, pedagogika, sveika gyvensena, finansų ir laiko valdymas – daugybė aktualių temų, ilgametę patirtį turintys lektoriai, diskusija, kurios metu rasite atsakymus į ilgai kamavusius klausimus.

Pritaikyta žmonėms, vertinantiems savo laiką ir norintiems tobulėti efektyviai,

Formatas: 2 valandos koncentruotos medžiagos aktualia tema.

Kada? Vakarais, nuo 18 val., darbo dienomis.

Kaip veikia Išankstinė registracija?

Išsirinkite Jus dominančią temą ir registruokitės iš anksto.

Išankstinė registracija nemokama.

Visiems užsiregistravusiems bus informuota apie bilietų pardavimo pradžią.

Su išankstine registracija bus taikomos išskirtinės nuolaidos.

MasterClass bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų.

Andrius Pauliukevičius

Išsirinkite MasterClass temą

Spauskite Jus dominančią temą ir užpildykite išankstinės registracijos formą

Sportininkas ir treneris kalbės, kokius tikslus realu išsikelti. Sportininkai ir modeliai, kurie tobulai atrodo nuotraukose, retai taip atrodo kiaurus metus, o bandymai tai daryti yra baigęsi ir mirtimi.

Individualios sporto šakos, kur laimėjimo nelabai turi su kuo dalintis, o dėl pralaimėjimo – ką kaltinti, ar už ko pasislėpti, geriausiai ugdo discipliną ir darbo etiką. Vėliau tą discipliną kaip vėžlys savo kiautą, nešiojiesi visur. Tai lektoriui padėjo studijose, knygų rašyme, darbe su klientais.

Sportininkas dalinsis patirtimi, kaip per 20 treniruočių metų keitėsi motyvacija, kuri iš pradžių buvo patikti merginoms, vėliau – laimėti tarptautines varžybas ir galiausiai – savo veikla motyvuoti kitus.

Kaip mes galime atrodyti, nemažą įtaką daro kūno tipas, kuris yra įgimtas, tad tai nėra mūsų pasirinkimas. Dėl to svarbu žinoti, kas mes esame ir ko galime iš savęs tikėtis. Kas dar be storų arba plonų kaulų lemia tai, kaip atrodysime? Kaip kovoti su probleminėmis vietomis?

A. Pauliukevičius pradėjo treniruotis ir dalyvauti varžybose, kuomet sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas dar nebuvo madingas. Jis buvo taip sunkiai suprantamas, kad netgi blogų produktų atsisakymas aplinkiniams atrodė kaip žalingas sveikatai savęs varžymas.