Aistė Žemaitytė

Sporto, olimpinių
čempionų psichologė

MasterClass

Aistė Žemaitytė

Sporto, olimpinių
čempionų psichologė

MasterClass

Aiste-Zemaityte_Alma-Maste_720x440

Aistė Žemaitytė

Sporto, olimpinių
čempionų psichologė

MasterClass

Apie Lektorių

Aistė Žemaitytė padeda aukščiausio lygio sportininkams pasiekti įspūdingų pergalių padedant mobilizuotis, susikoncentruoti, valdyti stresą.

4 pasaulio čempionai, 20 Europos čempionų, 5 medalininkai iš Olimpinių žaidynių, 14 medalininkų iš Pasaulio čempionatų, 24 medalininkai iš Europos čempionatų – pasitikėjo Aistės profesionalumu. Šiandien ji prisijungia prie Alma Master lyderių tam, kad pasidalintų savo žiniomis, kurias gali pritaikyti kiekvienas iš mūsų.

Aistė taip pat konsultuoja suaugusius ir vaikus esant įvairioms emocinėms, elgesio bei kitoms problemoms, teikia psichologinę pagalbą, padeda įveikti stresą, potrauminius išgyvenimus, spręsti tarpasmeninius konfliktus.

Specializuojasi šiose srityse: depresija, stresas, baimės/panika, nuotaikos sutrikimai, miego sutrikimai, galvos skausmai, nugaros skausmai, mitybos sutrikimai, santykių problemos, ir kt. Viena iš nedaugelio sporto psichologų Lietuvoje.

Atlieka „Biofeedback“ (BFB) diagnostiką (vienintelė Lietuvoje kvalifikuota BFB diagnostikos specialistė). Darbo patirtis – daugiau nei 10 metų.

Kas yra MasterClass?

Rengiame Lietuvos lyderių MASTERCLASS seminarus.

2 valandų koncentruota medžiaga, realūs praktiniai pavyzdžiai, aktyvi diskusija Jums patogiu metu, nuo 18 valandos.

Psichologija, pedagogika, sveika gyvensena, finansų ir laiko valdymas – daugybė aktualių temų, ilgametę patirtį turintys lektoriai, diskusija, kurios metu rasite atsakymus į ilgai kamavusius klausimus.

Pritaikyta žmonėms, vertinantiems savo laiką ir norintiems tobulėti efektyviai,

Formatas: 2 valandos koncentruotos medžiagos aktualia tema.

Kada? Vakarais, nuo 18 val., darbo dienomis.

Kaip veikia Išankstinė registracija?

Išsirinkite Jus dominančią temą ir registruokitės iš anksto.

Išankstinė registracija nemokama.

Visiems užsiregistravusiems bus informuota apie bilietų pardavimo pradžią.

Su išankstine registracija bus taikomos išskirtinės nuolaidos.

MasterClass bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų.

Aistė Žemaitytė

Išsirinkite MasterClass temą

Spauskite Jus dominančią temą ir užpildykite išankstinės registracijos formą

Mokymai pradedantiems verslininkams, startuoliams, veikliems ir smalsiems žmonėms.

Geriau save pažinsite, atliksite didžiojo penketo asmenybės bruožų testą, įvertinsite, kiek ir kokių panašumų turite su multimilijonieriais, kurie pradėjo taip pat nedrąsiai, kaip ir jūs, siekti savo tikslų.

Pažinkite save iš arčiau! Emocijos – jų tiek daug ir tokių įvairių, kad kartais pasimetame. Kaip mes jaučiamės ir kodėl? Kaip nurimti, sugrįžti į harmoniją, o gal pykti visai normalu ir nereikia savęs tramdyti?

Pažinkite savo emocijas per racionalumo prizmę. Tai mokymai, kurių metu iš arčiau pažvelgsite į savo emocinę inteligenciją ir atrasite naujų dalykų.

Jei domiesi saviugda, nori sužinoti, kaip pažadinti laimės pojūtį – šie mokymai tau.
Menas būti laimingu yra išugdomas, kaip tai padaryti? Tai ne psichologiniai triukai, o darbas su savimi. Bet juk tobulėti ieškant laimės yra nuostabu, taip?

Psichologė Aistė Žemaitytė atskleis, kas nutinka mūsų organizme, kai jaučiamės laimingi, kaip šią būseną stimuliuoti ir ko vengti?